Polityka prywatności

Odbiór wejściówek

Zarezerwowane wejściówki można odbierać w sekretariacie Toruńskiej Agendy Kulturalnej w Krzywej Wieży (I piętro, wejście po schodach od ulicy) przy ul. Pod Krzywą Wieżą 1 od od środy, 27 września 2017 r. do środy 4 października 2017 r., w godzinach od 08.00 do 16.00 oraz w dniu 30 września (sobota) od 10.00-16.00.

W przypadku braku możliwości odbioru wejściówek w podanym terminie, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 56 621 03 33.

Bloki festiwalu

Czwartek, 5 października 2017 r.

Teatr „Baj Pomorski” — mała sala

Teatr „Baj Pomorski” — duża sala

Teatr „Baj Pomorski” — mała sala

CKK Jordanki

Piątek, 6 października 2017 r.

Teatr „Baj Pomorski” — mała sala

Teatr „Baj Pomorski” — duża sala

CKK Jordanki

Sobota, 7 października 2017 r.

Teatr „Baj Pomorski” — mała sala

Teatr „Baj Pomorski” — duża sala

CKK Jordanki

Gala będzie transmitowana na żywo w telewizji. Uprzejmie prosimy o przybycie 15 minut przed wydarzeniem.

Regulamin rezerwacji wejściówek

  1. Organizatorem internetowej rezerwacji wejściówek jest Toruńska Agenda Kulturalna (ul. Pod Krzywą Wieżą 1, Toruń, e-mail w.jasinski@tak.torun.pl — wyłącznie pytania o proces rezerwacji).
  2. Wejściówki można zarezerwować za pomocą powyższego formularza lub osobiście.
  3. Jedna osoba może zamówić do dwóch 2 wejściówek na każdy z bloków Festiwalu. Grupy zorganizowane zainteresowane rezerwacją większej liczby wejściówek prosimy o kontakt osobisty lub pod numerem telefonu 662 072 845 (w godzinach 08.00–16.00).
  4. Organizator nie odpowiada za brak dostępności wejściówek w przypadku dużego zainteresowania wydarzeniami w ramach Festiwalu.
  5. Prosimy, aby na każde wydarzenie przychodzić co najmniej 5 minut przed jego rozpoczęciem. Organizator zastrzega, że w przypadku niepojawienia się osób posiadających wejściówkę na 5 minut przed rozpoczęciem danego wydarzenia, wolne miejsca będą zajmowane przez osoby oczekujące na wejście, a nieposiadające wejściówek. Rezerwacja wejściówek nieodebranych w terminie podanym w serwisie internetowym Festiwalu zostanie anulowana.
  6. Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie. Przed przybyciem na Festiwal prosimy o zapoznanie się z aktualnym programem w serwisie internetowym Festiwalu.

Wydarzenie współfinansowane w ramach projektu:

„Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2017”

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014–2020