Polityka prywatności

Formularz akredytacyjny

Imię (imiona)
Nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy
Nazwa redakcji/agencji fotograficznej
Prosimy o informację, w jaki sposób zamierza Pani/Pan relacjonować Festiwal
Dodatkowe uwagi

Akredytacje prasowe są bezpłatne, uprawniają do udziału w festiwalu i spotkań dla mediów (briefingi prasowe). Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem, dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc siedzących przeznaczonych dla mediów. Każdej redakcji przysługują maksymalnie trzy akredytacje prasowe.

Akredytowanych przy festiwalu dziennikarzy i fotoreporterów prosimy o przesyłanie materiałów na temat VI Festiwalu Sztuki Faktu (audycji, nagrań, publikacji, fotografii) lub odsyłaczy do nich na adres e-mail: p.draheim@tak.torun.pl.

Odbiór akredytacji

Akredytacje na VI Festiwal Sztuki Faktu będą do odbioru:

Zasady rejestracji materiału podczas Festiwalu

Organizatorzy VI Festiwalu Sztuki Faktu wyrażają zgodę na rejestrację audio, wizualną, bądź audiowizualną na potrzeby stacji radiowych, telewizyjnych, do wykorzystania w Internecie, jak również na dokumentację fotograficzną.

Wyjątkiem jest recital Piotra Machalicy „Mój ulubiony Młynarski” (połączony z Galą Zamknięcia), którego rejestracja audio, wizualna, audio-wizualna oraz fotograficzna, możliwa jest po uprzednim kontakcie z managementem Piotra Machalicy, pod adresem e-mail: biuro@muzyka-teatr-literatura.pl lub telefonicznie 507 111 816 oraz z Toruńską Agendą Kulturalną pod adresem k.szatkowski@tak.torun.pl. Uwaga! W innym wypadku jakakolwiek rejestracja recitalu jest zabroniona.

Materiały prezentowane przez stacje telewizyjne oraz radiowe nie mogą stanowić całościowej transmisji z wydarzenia, dopuszczalne jest jedynie emitowanie fragmentów danego wydarzenia. Nie są również dopuszczalne transmisje na żywo z wydarzenia (powyższe ograniczenia nie dotyczą TVP).