Polityka prywatności

Konkurs na reportaż TV

Celem Konkursu na reportaż telewizyjny i dokument z pogranicza reportażu w ramach 7. edycji Festiwalu Sztuki Faktu „…laur olimpijski, znak nasz…” jest promocja gatunków misyjnych, w tym reportażu, dokumentu i teatru faktu oraz kształtowanie nowej generacji reporterów i dokumentalistów.

Przedmiotem konkursu jest reportaż telewizyjny i dokument z pogranicza reportażu, którego tematem są ludzie, zjawiska oraz sytuacje określające rytm współczesności, zrealizowany przez zakwalifikowanych do Konkursu uczestników. Zaprezentowane w reportażu fakty, wydarzenia, postacie i wątki muszą być autentyczne. Ich prezentacja winna zostać poprzedzona samodzielnym, rzetelnym opracowaniem tematu. Oceniane będą: forma i styl wypowiedzi reporterskiej, rzetelność opracowania tematu, atrakcyjność tematu i związek wideoreportażu z tematem.

Konkurs na reportaż telewizyjny i dokument z pogranicza reportażu w ramach 7. edycji Festiwalu Sztuki Faktu „…laur olimpijski, znak nasz…” ma formułę otwartego konkursu dla twórców reportaży i dokumentów publikowanych na antenach telewizji. W konkursie uczestniczą utwory, których premiera antenowa miała miejsce w terminie od 1 listopada 2018 roku do 25 sierpnia 2019 roku.

Zgłoszenia należy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 25 sierpnia 2019 r.

Szczegółowe informacje w regulaminie konkursowym:

w nieprzekraczalnym terminie do 25 sierpnia 2019 r.

Wydarzenie współfinansowane w ramach projektu:

„Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2019”

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014–2020