Polityka prywatności

Odbiór wejściówek!

Toruńska Agenda Kulturalna, ul. Konopnickiej 13/4 (III piętro)

Zarezerwowane wejściówki można odbierać w sekretariacie Toruńskiej Agendy Kulturalnej w siedzibie na ul. Konopnickiej 13/4 (III piętro) od 6 listopada 2018 r. do 21 listopada 2018 r., w godzinach od 8.00 do 16.00.

W przypadku braku możliwości odbioru wejściówek w podanym terminie, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 662 072 845.

Podczas Festiwalu odbiór wejściówek możliwy jest w punkcie informacyjnym w ACKiS "Od Nowa" (22.-23.11.) oraz w CKK Jordanki (24.11.). W przypadku braku wcześniejszej rezerwacji możliwe jest także uczestnictwo w poszczególnych blokach, po pobraniu na miejscu wejściówki, jednak organizator nie zapewnia gwarancji miejsca w panelu.

Bloki festiwalu

Czwartek, 22 listopada 2018 r.

Akademickie Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa” — Mała Scena

Akademickie Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa” — sala kinowa (Nowa Scena)

Piątek, 23 listopada 2018 r.

Akademickie Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa” — Mała Scena

Akademickie Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa” — sala kinowa (Nowa Scena)

Sobota, 24 listopada 2018 r.

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki – sala kameralna

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki — sala koncertowa

Gala będzie transmitowana na żywo w telewizji. Uprzejmie prosimy o przybycie 15 minut przed wydarzeniem.

Regulamin rezerwacji wejściówek

  1. Organizatorem internetowej rezerwacji wejściówek jest Toruńska Agenda Kulturalna (ul. Pod Krzywą Wieżą 1, Toruń, e-mail m.liwoch@tak.torun.pl — wyłącznie pytania o proces rezerwacji).
  2. Wejściówki można zarezerwować za pomocą powyższego formularza lub osobiście.
  3. Jedna osoba może zamówić do dwóch 2 wejściówek na każdy z bloków Festiwalu. Grupy zorganizowane zainteresowane rezerwacją większej liczby wejściówek prosimy o kontakt osobisty lub pod numerem telefonu 662 072 845 (w godzinach 08.00–16.00).
  4. Organizator nie odpowiada za brak dostępności wejściówek w przypadku dużego zainteresowania wydarzeniami w ramach Festiwalu.
  5. Prosimy, aby na każde wydarzenie przychodzić co najmniej 5 minut przed jego rozpoczęciem. Organizator zastrzega, że w przypadku niepojawienia się osób posiadających wejściówkę na 5 minut przed rozpoczęciem danego wydarzenia, wolne miejsca będą zajmowane przez osoby oczekujące na wejście, a nieposiadające wejściówek. Rezerwacja wejściówek nieodebranych w terminie podanym w serwisie internetowym Festiwalu zostanie anulowana.
  6. Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie. Przed przybyciem na Festiwal prosimy o zapoznanie się z aktualnym programem w serwisie internetowym Festiwalu.